fbpx

השירותים שלנו

אנו בחברת "דוקו – כתיבת ביוגרפיות וספרי הנצחה" נשמח להעניק לך את השירותים הבאים, כולם או חלקם. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוטי מרגלית לנייד, לשלוח מייל או למלא פרטים בטופס משמאל המסך, ונקבע פגישת הכירות של כשעה, ללא תשלום או התחייבות. 

להלן השירותים שאנו מעניקים. לחיצה על המילים הראשונות בכל שירות תפתח מסך נוסך, ובו הסבר מפורט על כל סעיף וסעיף.

תהליך כתיבת ספר ביוגרפיה: התהליך בשלמותו הכולל: ראיונות, עריכה ספרותית, סריקת מסמכים, עיצוב גרפי והדפסה.

כתיבת ספר הנצחה: אנו מכינים ספרי הנצחה וזיכרון לזכרם של אלו שאינם איתנו עוד, בני משפחה, נופלים או נקטפים.

ביצוע ראיונות: אתם רוצים לכתוב ספר ביוגרפיה אבל מתקשים בהעלאת זיכרונות, אינכם יודעים כיצד להתחיל ולאן להמשיך – אשמח לקיים איתכם ראיונות ולהקליט אותם, אשאל את השאלות המכוונות, אעזור לכם להיזכר בפרטים משמעותיים. 

הקלדת חומרים: יש לכם כתב יד שאתם רוצים להכניס למחשב? ספר או דפים מודפסים שאתם מבקשים להעלות למחשב? ראיונות מוקלטים שאתם רוצים אותם בכתב? אנו נקליד ונעביר לכם את הכל כמסמכי מחשב.

עריכה ספרותית:  כתבתם יומן או פרוזה, חוברת מתכונים או שירים לנכדים – אשמח לעיין בחומר שכתבתם, ולהציע אפשרויות להשלמה ועריכה, ולהפיכת הטקסט לספרון או ספר. כמו כן, אוכל להפנות אתכם להוצאת ספרים.

עיצוב גרפי: כתבתם ספר בוורד ואתם מבקשים להוסיף תמונות ומסמכים ולעצב אותו כך שיהיה ראוי להדפסה, אנו נבצע עיצוב גרפי באמצעות גרפיקאי מקצועי.

דפוס והוצאה לאור: אם סוכם על כך, אנו נדפיס עותקים מהספר ראו בהרחבה על הליך זה בלחיצה על הקישור.

אם בידכם "כתב יד" שאתם מבקשים להוציאו כספר, להדפיס אותו בבית דפוס כספר או חוברת, בדיוק ובצורה שאותה הזמנתם, ובמספר העותקים שביקשתם. הספר יוכל לצאת בגדלים שונים, בכריכה קשה או רכה, עם איורים או תמונות, בכל צורה ובכל כמות שתבחרו (החל מעותקים בודדים, ועד מאות עותקים).

תרגום: אני מראיין בשפה העברית ואנגלית, אלא שלא מעט ספרים שערכנו תורגמו לשפות רבות, הן ע"י מתרגמים מקצועיים או ע"י אנשים ששפת האם שלהם שונה מעברית.

סריקות: מצאתם אלבום תמונות ישן, שחשוב לכם? אנו נסרוק את החומרים בביתכם. אם ברצונכם לסרוק כמויות גדולות של אלבומים – נוכל לסייע גם בכך.

עריכה לשונית: אם תרצו בכך, יעבור "כתב היד" של ספר הביוגרפיה או ההנצחה עריכה לשונית, הנדרשת כאשר מוציאים ספר לאקדמיה או לספר המיועד לחנויות ספרים.

סרט וידיאו: סרט אוטוביוגרפי, שמהווה השלמה לספר. בסרט נוכל לראיין את המספר ואת משפחתו, לשלב מספר תמונות או מסמכים, ובמידת הצורך אף להגיע למקומות חשובים ולצלם או להסריט במקום האירוע.

הוצאת תקליטור: אם תרצו בכך, נכין לכם תקליטור מהודר של הספר או דיסק-און-קי,  שתוכלו לחלק אותו לצעירים ולקרובים.

הוצאת ספר אלקטרוני: נוכל להכין לכם ספר אלקטרוני, שאפשר לקרוא אותו ולהדפיס ממנו רק קטעים מעניינים, להוזלת עלויות (ראו דוגמאות לספר כזה באתר שלנו).

ספר ישוב, קהילה או מפעל: הישוב שלכם חוגג בקרוב "יומולדת" עגול. אשמח לראיין את מנהלי הישוב (או המפעל), את הוותיקים והמשפיעים, ולהכין ספר מפואר, שיוכל גם לשמש כמתנת פרידה לאדם שהקדיש שנים לישוב, לפרויקט או למפעל.

מצגת לאירוע: אתם חוגגים אירוע, כגון יום הולדת או חתונת זהב – נוכל להכין סרטון קצר שיהווה את מרכז האירוע. נוכל גם לדאוג לצילום או הסרטת הטקס, ובסופו תוענק לכם מזכרת מרגשת שתוכלו לחלק לנכדים.

סיוע בהוצאה עצמית של ספר: אם תרצו להוציא ספר ביוגרפיה בעצמכם, נוכל לסייע בייעוץ ובביצוע שלבים, ככל שתרצו.

התקשרו עכשיו למוטי מרגלית 0523-523-833
לקביעת פגישה ללא התחייבות!

© כל הזכויות לאתר זה שמורות למוטי מרגלית. השימוש באתר ובתכניו כפוף לתנאים בתקנון האתר, ושימוש באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו.

כתובת נוספת של אתר דוקו בעברית (www.doco.co.il): דוקו.ישראל

דילוג לתוכן