fbpx

למה איתנו?

מוטי מרגלית, "דוקו"
מוטי מרגלית

מקצועיות ואיכותיות

חברת "דוקו – כתיבת ביוגרפיות וספרי הנצחה" היא חברה העוסקת בתחום הפקת ספרי ביוגרפיה למעלה מ-20 שנה.

מוטי מרגלית, הבעלים ומייסד החברה, סיים לימודי תואר ראשון ושני בחינוך, והיה מדריך ארצי ליישומי מחשב במשרד החינוך. לאחר יציאתו לפנסיה מוקדמת, הקים את חברת "דוקו – כתיבת ביוגרפיות וספרי הנצחה". בהמשך עבר השתלמויות וקורסים רבים, בהם לימוד שנתי באוניברסיטת ירושלים, שם קיבל תעודת מתעד מוסמך, קורסים נוספים ב"יד ושם" וב"יד בן צבי", וכן בהשתלמויות יומיות שונות.

מוטי הוא זה שיפגוש אתכם לפגישה ראשונה, בדרך כלל בביתכם ללא תשלום או התחייבות. לצורך כך הוא נוסע לכל מקום בארץ. מוטי ניחן ביכולת הקשבה ואמפתיה. בזכות ההבנה שלו בנפש האדם, התבונה והניסיון הרב שצבר במהלך שנות עבודתו, ובזכות הידע שרכש בלימודים בתחום תולדות העם היהודי. הראיונות איתכם יהיו מקצועיים וייערכו באווירה נעימה ומקבלת. הוא ישאל את השאלות הנכונות להבנת הרקע שלכם, כמו מי אתם ומה הנרטיב בסיפורכם, ובעת הצורך – יבדוק באינטרנט או בארכיונים, להשלמת חומר או תמונות. 

במהלך אותה פגישה ראשונית (ללא תשלום…), מוטי ישמע מה הצרכים והכוונות והיכולות שלכם, יציג בפניכם מעט ממאות הספרים שיצאו בחברת דוקו, ויגיש לכם הצעת מחיר כתובה ומפורטת. רק אם תחליטו על כך, יחלו הראיונות. מוטי הוא זה שיראיין לפי רשימת אנשים עליה הוחלט, יקליט את דבריהם וימסור את ההקלטות לקלדן ומשם – לעריכה ספרותית וגרפית. 

בסיום הראיונות, מוטי יסרוק את התמונות והמסמכים החשובים לכם (הסריקה נעשית בבית הלקוח, כדי שהתמונות היקרות לכם לא יאבדו חלילה), יצלם חפצים תלת-ממדיים (כמו קערת פסח, צלחת מיוחדת או שמלת אירוסין).

חברת "דוקו – כתיבת ביוגרפיות וספרי הנצחה" מעסיקה אנשי מקצוע בתחומים הנדרשים להפקת ספרי ביוגרפיה: מפיקה, מזכירה, קלדנים, עורכים ספרותיים שיכתבו בסגנון שאתם מעדיפים ועורכים גרפיים שייעצבו את הספר עם התמונות והכריכה בהתאם לטעמכם ולבחירותיכם. 

דפוס איכותי

אם תחליטו שאנו נבצע את ההדפסה, כדאי לדעת כי חברת דוקו מקושרת עם בתי דפוס איכותיים ודואגת להדפיס את הספרים במחירים מבוקרים. הספר יודפס ע"פ רצונכם כספר או כחוברת, בצורה שהזמנתם, בגודל, בכריכה קשה או רכה, עם איורים או תמונות, ובמספר העותקים שאתם בוחרים.

תוצרים איכותיים

בסיום התהליך תקבלו לידיכם את הספר המהודר במספר עותקים שנקבע. בנוסף לכך ואם תבקשו זאת, נשלח לכם קובץ שמכיל את הספר מוכן לדפוס (קובץ PDF), לצורך הדפסה עתידית. כמו כן, אתם תקבלו את כל התמונות והמסמכים שסרקנו (קבצי JPG), ואם תבקשו מראש תקבלו את קבצי הקול מתוך הראיונות (כאמור, למרות שמוטי מצלם חלק מהראיונות בוידיאו, קבצים אלו נמחקים מייד לאחר הראיון ומשמשים רק כאבטחה).

שירותים נוספים

בנוסף להפקת הספר, אנו מעניקים שירותים נוספים ע"פ דרישה, כמו:

הכנת תקליטור מהודר של הספר לחלוקה לצעירים ולקרובים. הכנת ספר אלקטרוני. הכנת סרט וידיאו שבו תספרו את סיפור חייכם. או מצגת לאירוע.

קיימת אפשרות שנבצע עבורכם רק חלקים מהפרויקט, כמו למשל  רק ראיון, סריקת תמונות, עריכה ספרותית, עריכה לשונית, תרגום, עיצוב גרפי וכדומה. 

התקשרו עכשיו למוטי מרגלית 0523-523-833
לקביעת פגישה ללא התחייבות!

© כל הזכויות לאתר זה שמורות למוטי מרגלית. השימוש באתר ובתכניו כפוף לתנאים בתקנון האתר, ושימוש באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו.

כתובת נוספת של אתר דוקו בעברית (www.doco.co.il): דוקו.ישראל

דילוג לתוכן