יום הולדת לסבתא ולסבא

יום הולדת לסבא או לסבתא?

העניקו לסבא ולסבתא מתנה מיוחדת ומקורית: ספר אוטוביוגרפיה שיספר על ההיסטוריה האישית שלהם ושלכם. מתנה שערכה לא יסולא בפז –  ספר הזיכרונות המשפחתי המכיל את כל האירועים החשובים, הסיפורים והאנקדוטות, הסיפורים הגדולים והקטנים ששמעתם ואולי כבר שכחתם.

סבת וסבא חוו בחייהם רגעים מיוחדים, אהבות וכאב. הם נוצרים בליבם את ההיסטוריה האישית שלהם, המקום שבו גדלו, הבית שלהם, חוויות הילדות, האהבה הראשונה, הקשיים, ההצלחות, הרגעים השמחים ועוד. חלק מהסיפורים קשורים להיסטוריה וחלקם אישיים.

חלק מהסיפורים בוודאי שמעתם וחלקם לא. ספר אוטוביוגרפי הוא הזדמנות מעולה להכיר את הסיפורים, החוויות, הרצונות, החלומות והמחשבות שלהם. העניקו להם ולכם מתנה מיוחדת.

ואולי אתם גרים שנים ארוכות בחו"ל. וילדכם לא מכירים את סבא וסבא שלהם. ואפילו לקרוא ספר בעברית הם מתקשים.

כאן ההזדמנות שלכם להעניק מתנה מרגשת להורים – סדרת פגישות חוויתית ומהנה איתי, צילום וסריקת תמונות מבית אבא (חשוב כשלעצמו), וקבלת ספר משפחתי מהודר, באנגלית או גרמנית, ספרדית או עברית.

מתנה לסבא ולסבתא שהיא חוויה בלתי נשכחת, הזיכרונות, התמונות, המכתבים, המאוגד לספר אחד. מתנה ייחודית שכולה חוויה להורים, לילדים ולנכדים.

הנחלת ההיסטוריה המשפחתית שלכם לנכדים ולדורות הבאים, הזדמנות נהדרת להכיר את הסיפורים המרגשים ולשכתב אותם, הספר נשאר בביתכם וישמש גשר לדורות הבאים, ומאפשר לכל אחד מבני המשפחה להכיר את ההיסטוריה האישית שלו מקרוב.

כתיבת ספר אוטוביוגרפיה כוללת מספר פגישות, במהלכן המספר נשאל על ילדותו, קורות חייו, לפי תקופות או אירועים.

כל פגישה מוקלטת ומתומללת. לאחר התמלול אנו עורכים את הסיפורים לסיפור רציף וכרונולוגי, לאחר כתיבת הספר מצורפים תמונות, מסמכים ומכתבים המלווים את הסיפור. לאחר עריכה ועיצוב, הספר נשלח להדפסה במספר העותקים שהוזמן.

 

נשמח להיפגש אתכם לפגישת הכרות, לספר פרטים נוספים בנושא.

הפגישה אינה כרוכה בתשלום וללא כל התחייבות מצדכם.

לקביעת פגישה ראשונה וקבלת הצעת מחיר

ללא תשלום או התחייבות:

מוטי מרגלית: 0523-523-833

 

 

כל הזכויות לאתר זה שמורות למוטי מרגלית. 

השימוש באתר ובתכניו כפוף לתנאים בתקנון האתר, ושימוש באתר מהווה הסכמה לתנאים אלו.